АО Травма Україна

aotraumaukraine@yahoo.com

Новини

Головна >>> Новини

Дивлячись в майбутнє, рухаємось вперед: щорічний звіт АО 2021 щодо найбільш значущих аспектів 2021 року для АО Trauma

01 червня 2022

Дивлячись в майбутнє, рухаємось вперед: щорічний звіт АО 2021 щодо найбільш значущих аспектів 2021 року для АО Trauma

Усі аспекти, які відіграли ключову роль у досягненнях АО в 2021 році, докладно описані в щойно опублікованому щорічному звіті АО за 2021 рік.

Освіта
У звіті детально описано, наприклад, як саме AO Trauma запустила інноваційні нові формати та методи навчання, такі як програми «AO Grand Rounds» та «AO Milestones», нові курси щодо проблем лікування переломів з доволі точною імітацією справжніх ситуацій в операційній, як у 2021 році розширила свій «золотий стандарт» навчальної програми завдяки додаванню вертлюгового навчального модуля до курсу «AO Trauma Surgical Training and Assessment for Residents (AO Trauma START)» (навчання та оцінювання від AO Trauma для ординаторів (AO Trauma СТАРТ), а також те, що дві книги АО було опубліковано китайською мовою.

Дослідження
У 2021 році АО Trauma оприлюднила імена переможців – авторів двох найкращих публікацій спеціального видання журналу «The Injury journal», присвяченого Стефану Перрену. Експертна рада обрала дві статті, які найбільше відповідали прагненню Перрена до справжньої свободи пошуку та дослідження. Крім того, публікації про кісткові інфекції за програмою клінічної пріоритетності «AO Trauma Clinical Priority Program (CPP)» розширило межі людських знань.

Інновації
Від базового дослідження до розробки виробу та клінічної оцінки, інновації є наріжним каменем АО, рухаючи нас до досконалості у лікуванні та одужанні пацієнтів з травмами та захворюваннями опорно-рухового апарату. Центр перекладу інновацій «AO Innovation Translation Center (AO ITC)» оптимізує та просуває інноваційні проєкти у сферах своєї компетенції: Технічна комісія АО (AO TC), клінічна доведеність, передача технологій. У 2021 році AO TC затвердила цілий ряд клінічних рішень, що сприяють одужанню пацієнтів, в усіх сферах діяльності АО, включно з травматологією. Водночас, AO ITC зареєстрував кілька нових етапів, включаючи пілотний проєкт AI@AO у співпраці з Туринським університетом, а також досягнень, таких як СЕ сертифікація двофазної пластини для дистальної частини стегнової кістки «Biphasic Plate DF (Distal Femur)» як медичний виріб класу IIB.

Запрошуємо ознайомитись зі щорічним звітом АО за 2021 рік.

З повагою,
Флорін Гебхард (Florian Gebhard)
Президент фонду «AO Foundation»
Крістоф Лінденмаєр (Christoph Lindenmeyer)
Генеральний директор та Віце-голова «AO Foundation»

Навчальні плани, можливості стипендій, підвищення кваліфікації викладачів і багато іншого
Можливості фінансування, галузі досліджень, інструменти навчання і багато іншого
Поділіться своєю пристрастю, досліджуйте свої привілеї, розширте свою мережу та приєднуйтеся до спільноти AO Trauma

Залишайтеся на зв'язку !

Зв’яжіться з нами і станьте учасником AO Trauma Україна або підпишіться, щоб отримувати останні новини та оновлення