АО Травма Україна

aotraumaukraine@yahoo.com

Новини

Головна >>> Новини

Щорічний Європейський AO Trauma - байк тур

Буйон, Бельгія. 02-03.09-2121

Наша дружня команда у складі Олександра Ріхтера, Володимира Гузака, Сергія Гаріяна, Михайла Василинця, Михайла Гелети та Валентина Нарсія отримала можливість прийняти участь в щорічному, Європейському AO Trauma — байк турі в місті Буйон, Бельгія.

2.09 двома автомобілями ми вирушили в далеку дорогу до нових пригод. 3.09 близько 19 години ми приїхали в місто Буйон, готель Hotel de la Poste , де вже зібрались деякі викладачі АО, друзі з інших країн.

Після короткого відкриття та організаційного знайомства учасників між собою , повечерявши ми вирушили до знаменитого замку Буйон, що знаходився на відстані 15 хв. ходи вулицями чудового провінційного бельгійського міста. Надзвичайно цікава екскурсія проведена гідом відкрила нам історію та таємниці цього стародавнього замку (988р.) та його видатного та непересічного власника Готфріда Буйонського , одного з організаторів першого хрестового походу.

На другий ранок після швидкого та смачного сніданку та коротенької організаційної презентації всі отримали велосипеди, а окремі продвинуті учасники отримали Е-байки. І тут почалося…

Маршрут довжиною близько 34 км. пролягав вкрай мальовничими лісовими місцевостями понад річкою Semois . Вверх – вниз. Вверх – вниз. Два професійні велогонщики чітко вели групу по маршруту , страхуючи всіх на початку та в кінці групи.

Швидкий перекус в невеликій фермерській екосадибі і знову… Вверх – вниз. Вверх – вниз.Надзвичайно красиві краєвиди постійно оточували нас на протязі всього маршруту.

По прибуттю, після короткого перепочинку, вся команда викладачів зібралась в конференц-залі, де в дружній атмосфері , яка завжди присутня в команді АО, було представлено декілька цікавих та непростих клінічних випадків. Вкрай корисно було почути обговорення проблем та різні підходи до лікування експертів практикуючих в різних країнах. І як завжди, всі учасники дискусії мали змогу висловити свою думку, і в результаті колегіально прийти до спільного рішення.

Вечеря і нарешті відпочинок.

Другий ранок всі почали повні сил, намагались ловити і зафіксовувати в пам’яті ті цікаві моменти та краєвиди, які нас оточували. Протягом всього маршруту велося надзвичайне цікаве та неофіційне спілкування друзів з різних країн, яких об’єднує дух АО.

013AO

Особливої уваги заслуговують водні процедури, які нам вдалося пройти на 17км. маршруту після затяжного підйому. Наскільки освіжаючою і бажаною була водичка в гірській річці словами не передати.

Окрему велику подяку хочу виразити George, який пожертвував своїм велосипедом, тобто можливістю покататись, коли у мене сталась поломка . Thank you very much, George.

 На жаль все приємне дуже швидко закінчується, два чудових дні пролетіли дуже швидко, залишивши тількі спогади від подорожі та спілкування.

На жаль все приємне дуже швидко закінчується, два чудових дні пролетіли дуже швидко, залишивши тількі спогади від подорожі та спілкування.

Навчальні плани, можливості стипендій, підвищення кваліфікації викладачів і багато іншого
Можливості фінансування, галузі досліджень, інструменти навчання і багато іншого
Поділіться своєю пристрастю, досліджуйте свої привілеї, розширте свою мережу та приєднуйтеся до спільноти AO Trauma

Залишайтеся на зв'язку !

Зв’яжіться з нами і станьте учасником AO Trauma Україна або підпишіться, щоб отримувати останні новини та оновлення