АО Травма Україна

aotraumaukraine@yahoo.com

Архів подій

Головна >>> Архів подій

Звіт про ''АО базові принципи лікування переломів''

(Лютий 2021 р. Київ, Україна)

Нарсія Валентин та Василинець Михайло

Кінець 2020 року були вкрай важкі для прийняття рішення відносно проведення АОкурсів, ми зіштовхнулись з надзвичайною і неприємною ситуацією пов'язаною з COVID-19, яка могла негативно вплинути на план навчальних АО подій в Україні.

 
Під час неодноразових зустрічей викладачів АО та численних консультацій з нашими закордонними друзями все таки було вирішено провести курси »АО базові принципи лікування переломів». Але дійсність внесла свої корективи, і ми вимушені були провести навчання в дещо не звичному для нас і для учасників змішаному форматі. А саме лекції проводились за допомогою відеохостингу zoom, а практичні навички та дискусії в режимі живого спілкування. Власне, тоді все і почалось.

Декілька місяців безперервної підготовки лекційного матеріалу, неодноразові онлайн зустрічі та »критикування» виступів один одного, старання вдосконалити і довести лекційний матеріал до найкращого стану.

І ось, 1 лютого. 17.30 на платформі zoom, приєднані всі викладачі, обговорюються останні організаційні моменти, всі в очікуванні приєднання учасників. І нарешті о 18.00 після приєднання останнього учасника, пролунало довгоочікуванне «Всім доброго вечора. Ми раді вітати Вас на 17 АО курсах по базових принципах лікування переломів.» Саме ця фраза стала початком 3-х тижневих АО лекцій в онлайн режимі, який вмістив в себе близько 30 лекцій на різні теми пов’язані з базовими принципами лікування переломів . Дуже приємно, що незважаючи на свої робочі , сімейні справи, та просту втому після робочого дня, кожен з викладачів старався надзвичайно цікаво проводити свою доповідь, а кожен з учасників був присутній під час дуже незвичних для всіх лекцій. Окремо хочу сказати, що деякі учаснили з обох сторін екрану під час навчання перебували на лікуванні з приводу Covid-19

Так тривало до 21 лютого, коли о 08.00 ранку всі 48 учасників та 13 викладачів зустрілися в Києві, а саме в холлі конгрес-центру «Пуща». Два вкрай насичених дні. Практичні заняття, які поєднувались з SkillsLab, та дискусійними обговореннями. На практичних заняттях курсанти мали змогу застосувати свої знання, які були отримані під час он-лайн навчання, демонструючи свої навики під час »лікування» пластикових макетів. Під час лабораторних занять ми мали змогу теоретичного і практичного підтвердження та вдосконалення наших попередніх знань.

І звичайно найцікавіше – дискусії. Наскільки жвавими і цікавими вони були. Всі дискусійні випадки обговорювались до дрібниць і навіть інколи не вистачало часу для прийняття клінічного рішення.

Але нас дуже виручали кава-паузи (на яких часто можна було почути продовження дискусії учасників на тему випадків, які презентувались під час дискусій).

Робочий день тривав з 9 до 18, але жодного дня ми не змогли закінчити день вчасно через зацікавленість в навчанні наших учасників, постійні запитання приводили до необхідності продовжувати робочий день.

Ми всі прийшли на навчання з певним досвідом. Ми спостерігали, працювали, слухали і обговорювали. Ми набули нового досвіду, можливості мислити критично. І це дозволить нам стати більш досвідченими і кращими в лікуванні наших пацієнтів.

Навчальні плани, можливості стипендій, підвищення кваліфікації викладачів і багато іншого
Можливості фінансування, галузі досліджень, інструменти навчання і багато іншого
Поділіться своєю пристрастю, досліджуйте свої привілеї, розширте свою мережу та приєднуйтеся до спільноти AO Trauma

Залишайтеся на зв'язку !

Зв’яжіться з нами і станьте учасником AO Trauma Україна або підпишіться, щоб отримувати останні новини та оновлення