АО Травма Україна

aotraumaukraine@yahoo.com

Новини

Головна >>> Архів подій

AO Trauma Course—Advanced Principles of Fracture Management, Kyiv 2021

Доброго дня, шановні колеги!
Поки людство поглинуте боротьбою з коронавірусом, команда АО Травма Україна продовжує свою освітню місію для лікарів-травматологів України на AO Trauma Blended Course—Advanced Principles of Fracture Management. Поки вирішується питання: вакцинуватися чи не вакцинуватися, то можемо сказати, що складному перелому кісточок все одно, вакцинований чи ні.

Тому, треба знати як правильно лікувати. На жаль, ця світова болячка переформатовує світ і AO Trauma була змушена переформатувати звичні 3,5 денні очні курси на 2 частини. Курси були вперше проведені за участю вітчизняних викладачів без залучення викладачів з-за кордону. Навіть технічну підтримку, яку виконував Пітер Шваб, на себе взяв Олександр Ріхтер. Це дуже складна та відповідальна складова курсів – підготовка інструментів, імплантатів до практичних занять.
Перша частина – начитка лекцій в форматі online, яка відбувалася по вівторках, починаючи з 18.00 протягом 3-х тижнів по 3 години на платформі ZOOM. Перший лекційний день був 02.02.2021. Що можна сказати про такий формат? Досить дивне відчуття — розмовляти з власним комп’ютером і розуміти, що тебе слухають твої колеги по АО Травма Україна, група підтримки з Швейцарії та 48 учасників курсів. З одного боку, трохи легше читати лекцію, тому що екран перед обличчям, з іншого — немає відчуття аудиторії та зворотнього зв’язку , який читається в очах слухачів. Мало місце певне напруження у викладацького складу, пов’язане з ризиком появи технічних проблем з боку комп’ютерів та інтернету. Щось підвисло, щось від’єдналося. Тому був передбачений паралельний канал зв’язку між викладацьким складом.
Друга частина курсів – практичні навички та дискусії в очному форматі з 25-26.03.2021. Можемо сказати, що ця задача була більш складною та важкою. Зазвичай, при стандартній програмі, є час на відпочинок, на підготовку до дискусії та практичного заняття. У новому форматі з’явилися вимоги щодо зменшення концентрації учасників на певній площі, тому 48 учасників були розподілені на 4 групи та 2 потоки. Практичні заняття та дискусії були змушені проводити двічі. Але командна робота та досвід з попередніх курсів дозволили провести курси на високому рівні.
Наскільки знаємо, значна кількість курсів АО відмінено через коронавірус і проведення курсів неможливе без технічної підтримки! Команда АО Травма Україна взяла на себе відповідальність, незважаючи на труднощі та ризики, і достойно провела курси!
Дякуємо нашій команді — АО Травма Родині (АО Травма Україна), яка злагоджено спрацювала в нових, незвичних для нас, умовах.
Будемо намагатися, щоб наші курси були найкращими, незважаючи на усілякі там віруси та природні катаклізми.

До зустрічі на курсах!

З повагою,
Василь Парій та Костянтин Романенко.

 

Вам також може бути цікаво:

Навчальні плани, можливості стипендій, підвищення кваліфікації викладачів і багато іншого
Можливості фінансування, галузі досліджень, інструменти навчання і багато іншого
Поділіться своєю пристрастю, досліджуйте свої привілеї, розширте свою мережу та приєднуйтеся до спільноти AO Trauma

Залишайтеся на зв'язку !

Зв’яжіться з нами і станьте учасником AO Trauma Україна або підпишіться, щоб отримувати останні новини та оновлення