АО Травма Україна

aotraumaukraine@yahoo.com

Новини

Головна >>> Новини

В майбутньому АО головну роль відіграватиме різноманітність. Асоціація АО серйозно налаштована охопити різноманіття

(Diversity plays a central role in the AO's future - джерело)
Переклад українською та адаптація АО Травма Україна

05 грудня 2020

Переклад українською та адаптація АО Травма Україна
джерело: https://innovations.aofoundation.org/innovation-translation/technology-transfer/biphasic-plate

Швидке та надійне загоєння переломів довгих кісток через упевнене навантаження є метою концепції біфазної пластини, нової розробки науково-дослідного інституту АО в Давосі, Швейцарія (ARI) та Квінслендського університету технологій (QUT) у Брісбані, Австралія. Завдяки інкубатору винаходів, який фінансує Центр перекладу інновацій АО (AO ITC), у 2018 році розпочався етап розробки пластин для дистального стегна, які на сьогодні вже перебувають на етапі «нульового виробництва» в ході підготовки до клінічних досліджень на початку 2021 року в Швейцарії.

Клінічна проблема
Тяжка травма кінцівок є головною причиною настання інвалідності у працездатному віці. Така травма є значним соціально-економічним тягарем, оскільки більше 60% загальних втрат внаслідок переломів припадає на втрату працездатності, в той час як прямі медичні витрати становлять менш ніж 20%. Оптимальне одужання вимагає не лише міцного з’єднання, а ще й повного відновлення функції кінцівки. Сьогоднішнє покоління пластин для фіксації переломів орієнтована на мінімізації хірургічного впливу та збереженні потенціалу біологічного відновлення, проте їх конструкція майже не дає змоги контролювати другу важливу складову, механічне оточення перелому. Більш того, ці пластини схильні до поламок, що обмежує функціональність та подовжує період повернення до роботи.

Новітнє рішення
Біфазна пластина має новітню для фіксуючих пластин конструкцію:
— забезпечує вигідне біологічне оточення з боку перелому для надійного загоєння перелому;
— підвищує міцність імплантату, забезпечуючи потенціал для повного раннього навантаження та запобігаючи ризику перелому втоми імплантата;
— стандартизує, і в такий спосіб спрощує хірургічну процедуру.

Концепція біфазної пластини, винайдена к.м.н. Девакаром Епарі (Devakar Epari) з Квінслендського університету технологій (QUT) та лідером у цільовій сфері науково-дослідного інституту АО в Давосі (ARI) Маркуслм Віндольф (Markus Windolf) (та ін.) була схвалена в ході механічного тестування та доклінічних досліджень, що проводились науково-дослідним інститутом АО в Давосі (ARI) з 2016 по 2018 рік. Результати масштабного випробування на тваринах довели обгрунтованість концепції біфазної пластини in vivo і були опубліковані у серпневому випуску «Тhe Injury journal» [1] 2020 року.

Команда проєкту залучила до виробництва прототипів та «нульових серій» біфазних пластин для дистального стегна компанію-виробника «41medical AG» розташованого в м.Беттлач, Швейцарія. Наступним кроком після завершення лабораторних та стендових випробувань буде отримання права на знак СЕ та проведення відділом «AO ITC Clinical Evidence» клінічних досліджень одночасно у багатьох медичних установах.

Враховуючи тривалість процедури сертифікації, біфазна пластина для дистального відділу стегна може стати доступною для хірургів Європи протягом наступних двох років. Також передбачається подання заяви про сертифікацію до Комісії з контролю харчових продуктів та лікарських засобів США (US FDA).

Президент фонду «AO Foundation» Robert McGuire говорить про виклики, з якими спільнота стикалась протягом її 60-річної історії, і достойні відповіді на них, що стали можливими завдяки охопленню усього різноманіття міцної всесвітньої команди АО, яка об’єднує 215 тисяч провідних фахівців.

Хоч слова і важливі, справи важать набагато більше. Для утримання нашої провідної позиції, ми повинні створювати можливості для лідерства наших учасників та пацієнтів, яким вони допомагають.

Ми створили систему «AO Access» як двигун, як спосіб визначення, просування та підтримки нашої спільноти зараз та в майбутньому, для втілення цих змін.

Як президент нашої спільноти, серед своїх цілей я мав розвиток культури та управління радами, комітетами та волонтерськими структурами АО, щоб зробити їх більш інноваційними та різноманітними.

Ви можете спитати, що саме я маю на увазі під терміном «різноманітність».
Дослідження довели, що неоднорідні групи є більш креативними та ефективними при розв’язанні проблем завдяки гнучкішій та адптивнішій організації, більшому прагненню до кращих результатів науково-дослідної діяльності та ширшим можливостям фінансування. Все це веде до підвищення якості наданої пацієнтам допомоги.
Пацієнти надають перевагу хірургам, які схожі на них.
Ваші випускники імовірніше вступатимуть в організації, на керівних позиціях яких є люди, до яких вони можуть мати якесь відношення, та яких можуть сприймати як менторів та як приклад для наслідування. Обидва ці аспекти важливі для подальшої життєздатності та успішності АО.

Як всесвітня спільнота хірургів, члени якої походять з шести континентів та мають різні ортопедичні спеціалізації, ми налаштовані залучати усіх наших колег та консультантів, незалежно від раси, статі, культурної або релігійної приналежності, до заходів АО, щоб і надалі покращувати результати допомоги нашим пацієнтам.

Ми знаємо про існування нерівності серед спільнот, освітніх установ та медичних закладів. З огляду на місію АО, ми розуміємо, що ми не зможемо забезпечити відмінне лікування кожного нашого пацієнта без створення можливостей для діалогу, навчання, без формування органу, якому можна поставити ці завдання, а також без визначення і виховання наших майбутніх лідерів.

З «AO Access» ми розробляємо стратегії втручання щоб підвищити прозорість та збільшити кількість можливостей для більш різнобічного представництва у клінічних відділеннях, медичних закладах та установах. Більш того, паралельно з вебінарами та іншими освітніми заходами, ми створюємо та впроваджуємо комплексні програми, такі як програми наставництва. Ми досягаємо наших цілей завдяки роботі відданих професіоналів, орієнтованих в стратегічно пріоритетних областях. «AO Access» — це можливість для тих, хто досягає цілей, об’єднатись та посилити нашу організацію, що, врешті-решт, підвищить якість лікування наших пацієнтів.

Дивіться вебінари «AO Access» щодо різноманітності, включення та наставництва тут

Щоб приєднатись, заповніть online форму

Запрошуємо долучитись до нашої групи AO Access» на LinkedIn

Ваші питання, коментарі та відгуки надсилайте за адресою diversity.inclusion@aofoundation.org

Навчальні плани, можливості стипендій, підвищення кваліфікації викладачів і багато іншого
Можливості фінансування, галузі досліджень, інструменти навчання і багато іншого
Поділіться своєю пристрастю, досліджуйте свої привілеї, розширте свою мережу та приєднуйтеся до спільноти AO Trauma

Залишайтеся на зв'язку !

Зв’яжіться з нами і станьте учасником AO Trauma Україна або підпишіться, щоб отримувати останні новини та оновлення