АО Травма Україна

aotraumaukraine@yahoo.com

Новини

Головна >>> Новини

Свалявщина зустріла учасників щорічного байк туру AO Trauma Ukraine

03-06 вересня 2021

Вже вдруге мальовнича Свалявщина зустріла учасників щорічного байк туру AO Trauma Ukraine, учасниками якого є викладачі AO Trauma. Деякі з них 03-06 вересня 2021 року брали участь у Європейському байк турі в м. Буйон (Бельгія).

Гостинно учасників зустріли колектив ресторану-колиба «Ві-Тоня» та готелю «Латориця» в с. Суково. Смачна їжа, комфортні умови проживання згладжували примхи осінньої погоди.
Першого дня учасники на велосипедах проїхали 38 кілометрів та відвідали замки графа Шемборна та Сент Міклуш.

Милування чудовою природою та насолода від краєвидів змінювалась на тяжку боротьбу з дощем, зустрічним вітром та втомою.

Захопились учасники і красою історичних пам´яток – замками. Із захопленням слухали розповіді екскурсоводів про замок Берегвар (палац графів Шемборнів) – родинне гніздо, в якому в любові та злагоді виросло не одне покоління знатного роду. Замок Сент Міклуш (замок Чинадіївський) — пам´ятка архітектури XIV-XIX ст. цей замок ще називають «Замком кохання», адже у 1682 році народилося найвеличніше кохання свого часу, яке змінило долю не тільки двох сердець, але й долю цілого народу. Це кохання між Ілоною Зріні та графом Імре Текелі.
Саме біля таких споруд, збудованих творчими, натхненними людьми, учасники байк туру забули про життєву метушню, про труднощі й тривоги, отримали душевне задоволення і віру в те, що майбутні покоління збережуть цю красу.

Наступний день почався з хмарної, але комфортної для походу погоди. Учасники пішки пройшли 28 кілометрів Полониною Боржава – гірський масив на Полонинському хребті Українських Карпат, де підкорили кілька вершин: Гимба (1491м), Великий Верх (1598м), Стій (1681м). Це один із найбільш комфортних хребтів для піших походів і в той же час вважається одним з найгарніших в Українських Карпатах. Цей гірський хребет всіх зачарував, його краса запам´яталась назавжди і викликала бажання повернутись сюди ще багато разів.

Учасники байк-туру AO Trauma Ukraine висловили щиру подяку колективу ресторану «Ві-Тоня» та готелю «Латориця», екскурсоводу Станковичу Михайлу, гіду Гаврилишину Валерію, та всім тим, які допомогли в організації цього заходу.

Недільний ранок, як не прикро, став завершальним у цьому визначному та захоплюючому байк турі AO Trauma Ukraine. Всі зрозуміли, що наше життя – не тільки наша робота, а приємно, те, що навіть хобі нас об´єднує в АО. Чим більше в нас спільного – тим краще взаєморозуміння, чим краще взаєморозуміння – тим інтенсивніший процес взаємообміну знаннями і досвідом, а відповідно, тим краща якість лікування наших пацієнтів.

Нажаль, все добре швидко закінчується. Засмучені прощанням, але повні вражень всі роз´їхались по свої домівках в очікуванні наступних подій в житті АО.

Навчальні плани, можливості стипендій, підвищення кваліфікації викладачів і багато іншого
Можливості фінансування, галузі досліджень, інструменти навчання і багато іншого
Поділіться своєю пристрастю, досліджуйте свої привілеї, розширте свою мережу та приєднуйтеся до спільноти AO Trauma

Залишайтеся на зв'язку !

Зв’яжіться з нами і станьте учасником AO Trauma Україна або підпишіться, щоб отримувати останні новини та оновлення