АО Травма Україна

aotraumaukraine@yahoo.com

Новини

Головна >>> Архів подій

AO курси в Давосі. Грудень 2019 року

18 грудня 2019

Потрапити на AO курси в Давосі – напевно, мрія кожного травматолога, а викладати та представляти свою країну в товаристві найкращих фахівців з усього світу – це вкрай відповідально.

До того ж усю твою активність, включаючи лекції, практичні заняття та дискусійні групи, оцінюють учасники та в залежності від їхньої оцінки ти проходиш чи не проходиш природній відбір на інші події, оскільки залишаються лише найкращі.
 
Формат онлайн дозволив розширити аудиторію курсів. Наприклад, учасники з небагатьох країн, в тому числі ті, яких спонсорує фонд AO Alliance Foundation, не змогли б приїхати до швейцарського міста Давос, а зараз вони увійшли в сім’ю АО і змогли особисто відчути його дух.

Обговорення з професіоналами тем, що не стосуються клінічних випадків, відбувалися при великій кількості відвідувачів під час додаткових заходів і сесій з обміну досвідом. AO TV знайомило учасників з викладацьким складом АО Травма, транслюючи цікаві інтерв’ю про їх захоплення, інноваційні проекти і про те, як АО Травма допомагає вдосконалювати лікування пацієнтів в їхній країні.

Викладачі високо оцінили наповненість програми і дуже хорошу взаємодію один з одним і з учасниками, а також відзначили відмінну організацію курсів. Вони прийшли до висновку, що всі, хто був пов’язаний з організацією заходу, виконали велику роботу, щоб курси АО в Давосі 2020 стали унікальним і досконалим досвідом навчання.

АО Травма з нетерпінням чекає майбутніх зустрічей. Не пропустіть наші наступні заходи. Слідкуйте за подробицями підготовки Всесвітнього конгресу АО Травма 2021, який запланований на 19-22 серпня 2021 року в Майямі, Флорида, США.

Цьогоріч на події в Давосі було запрошено двох українських лікарів: Олексія Горегляда з Дніпра, як учасника на AO European Faculty Education Seminar та Олександра Ріхтера, як викладача на AO Basic Principles Course. Базовий курс в Давосі, можливо єдиний, на якому на 3 учасника припадає 1 викладач, а викладацька команда абсолютно інтернаціональна – чудова нагода, щоб зав’язати нові контакти та отримати неймовірний досвід. Незважаючи на те, що учасники приїжджають з різних країн світу, усі гарно володіють англійською мовою, а їхня відкритість до знать та позитивне налаштування робить викладацьку роботу особливою, з відчуттям необхідності та користі.


Що ж, з нетерпінням чекаємо АО курси в Україні в лютому місяці, щоб поділитися новими знаннями. А вони відкривають АО навчальний рік в усьому світі. Слідкуйте за інформацією та реєструйтеся на найближчі курси АО!

Олександр Ріхтер

Вам також може бути цікаво:

Навчальні плани, можливості стипендій, підвищення кваліфікації викладачів і багато іншого
Можливості фінансування, галузі досліджень, інструменти навчання і багато іншого
Поділіться своєю пристрастю, досліджуйте свої привілеї, розширте свою мережу та приєднуйтеся до спільноти AO Trauma

Залишайтеся на зв'язку !

Зв’яжіться з нами і станьте учасником AO Trauma Україна або підпишіться, щоб отримувати останні новини та оновлення