АО Травма Україна

aotraumaukraine@yahoo.com

Новини

Головна >>> Новини

Міжнародний мастер-семінар «Лікування переломів проксимального відділу стегна», програма семінару затверджена ассоціацією AO Trauma.

28 жовтня 2020

Відбулося навчання травматологів в Тернополі, проведено міжнародний мастер-семінар «Лікування переломів проксимального відділу стегна», програма семінару затверджена ассоціацією AO Trauma

Відбулося навчання травматологів в Тернополі, проведено міжнародний мастер-семінар «Лікування переломів проксимального відділу стегна», програма семінару затверджена ассоціацією AO Trauma. Актуальність та інтерес до події був шаленний. Не дивлячись на те що кількість учасників була обмежена до 60 чол, і реєстрація учасників проходила онлайн на сайті AO Foundation бажана кількість слухачів-учасників зібралася за 2 дні з повною оплатою участі.

Переломи проксимального відділу стегна одна з найбільш частих проблематик лікарів ортопедів-травматологів. Детально, просто до дрібниць ми розібрали особливості біомеханіки переломів та лікування головки та шийки стегна у людей молодого віку (а це люди переважно з високоенергетичною травмаою), переломи шийки стегна у людей похилого віку (це пацієнти з низькоенергетичною травмою). Детально на дискусія й на конкретних клінічних випадках обговорили правильну стратегію лікування: в якому випадку і коли ми повинні проводити фіксацію перелому і чому, а коли це не варто проводити й відразу провести ендопротезування кульшового суглоба. Розібрали детально розібрали міжвертельні, черезвертельні й підвертельні переломи, методи їх репозиції, нюанси фіксації та вибір імплантів. Розібрали детально правильну укладку пацієнта на столі з можливістю використання ЕОПа та правильне виконання ренген знімків. Всі учасники разом дійшли висновку що збереження біологічних умов зрощення та дотримання механічних умов постановки імпланту визначають результат нашого лікування. Ці обидва фактори залежні лише від травматолога, який проводить лікування пацієнта.

Дана подія була затверджена близько 2-х років тому в АО травма. Враховуючи те що в Україні триває карантин і ми постійно знаходилися то в рожевій, то помаранчевій зоні то червоній. Проведення цієї події постіно знаходилася на межі відміни. Відбулася дана подія за сприяння керівника семінару Гаріяна Сергія Васильовича. Місце проведення було вибрано «Український дім Перемога», тому що там є великий зал, де всі учасники були розсаджені з дотриманням дистанції один від одного в 4-5м, всім учасникам на вході постійно проводився вимір температури та вся подія проводилася з дотримання масочного режиму. Всі учасники та лектори розуміючи важкість проведення даного семінару з приводу карантинних умов долучилися до участі й допомоги в організації, тому що всі переконані що замінити живе спілкування «аналогове» на вебінари чи онлайн тренінги «цифрове» важко. Всім учасникам та лекторам дякую за прийняту участь і спілкування.
Сергій Муха.

Вам також може бути цікаво:

Навчальні плани, можливості стипендій, підвищення кваліфікації викладачів і багато іншого
Можливості фінансування, галузі досліджень, інструменти навчання і багато іншого
Поділіться своєю пристрастю, досліджуйте свої привілеї, розширте свою мережу та приєднуйтеся до спільноти AO Trauma

Залишайтеся на зв'язку !

Зв’яжіться з нами і станьте учасником AO Trauma Україна або підпишіться, щоб отримувати останні новини та оновлення