АО Травма Україна

aotraumaukraine@yahoo.com

Новини

Головна >>> Архів подій

АО Травма – можливість безперервного навчання та постійного професійного удосконалення

Олександр Цибульський

06 листопада 2020

Про фундацію АО я дізнався з перших днів моєї інтернатури. Інтенсивна робота, кваліфікованість старших колег, дух АО, що уже панував на той час у відділенні підняли планку вимог до мого навчання на якісно новий рівень.

Першою сходинкою до удосконалення стали АО курси по базових принципах лікування переломів. Згодом АО адванс курси, численні спеціалізовані АО семінари, кадавер-курси, мастерс семінари та курси як в Україні так і за її межами, курси для викладачів. А далі…планування операцій, постійна робота в операційні та застосування отриманих знань на практиці.

Згідно навчальної піраміди найбільшу кількість інформації ми засвоюємо коли навчаємо інших. Щасливий, що мені випала нагода стати на останій щабель цієї піраміди та «трішки» навчати інших уже будучи викладачем на базових курсах та АО семінарі – лікування переломів проксимального стегна, що відбувся в рідному місті. АО події – це завжди інтерактивне, основане на реальних потребах навчання побудоване на базових принципах помножених на найсучасніші знання, досвід та технології. Працюйте та ставайте кращими, постійно ростіть та удосконалюйтесь з АО Травма.

Олександр Цибульський
 

Вам також може бути цікаво:

Навчальні плани, можливості стипендій, підвищення кваліфікації викладачів і багато іншого
Можливості фінансування, галузі досліджень, інструменти навчання і багато іншого
Поділіться своєю пристрастю, досліджуйте свої привілеї, розширте свою мережу та приєднуйтеся до спільноти AO Trauma

Залишайтеся на зв'язку !

Зв’яжіться з нами і станьте учасником AO Trauma Україна або підпишіться, щоб отримувати останні новини та оновлення