АО Травма Україна

aotraumaukraine@yahoo.com

Новини

Головна >>> Архів подій

War Is a Trauma Epidemic,' Says Ukrainian Surgeon

Війна в Україні потребує підтримки усього світу, тому виступ Президента України в конгресі є неймовірно важливою подією! Але є інші аудиторії, залучення котрих, також неймовірно важливо. У США є потужні медичні спільноти, а медики дуже — поважний і впливовий прошарок американської спільноти. Мова йде про OTA (Orthopaedic Trauma Associationта) та AAOS (American Academy of Orthopaedic Surgeons. OTA має офіційні журнали — JOT (Journal of Orthopaedic Trauma) та OTA International.
 
Найбільші жахіття війни — смерть та каліцтва в результаті бойових травм! Для лікарів війна – це зусилля направленні на збереження життя та повернення людей до нормального способу життя. Як в будь якій галузі, фаховий рівень визначає якість наданої допомоги. Ми намагаємося залучити провідні закордонні навчальні інституції, щоб підняти допомогу пораненим на більш високий рівень. Американські колеги хочуть розуміти чим вони можуть допомогти і яка ситуація з наданням допомоги нашим пораненим. Наша задача – використовувати найбільші медичні спеціалізовані форуми для інформування наших партнерів про виклики медицини під час війни, необхідне збільшення допомоги та залучення максимальної фахової підтримки лікарів усього світу. Так, за короткий проміжок часу ми організували і провели виступи на найбільших світових майданчиках: OTA у США (жовтень 2022), IOTA у Нідерландах (грудень 2022) та на AAOS (березень, 2023).
 
Про виступ президента АО Травма Україна Олександра Ріхтера на AAOS було написано статтю на медичному сайті MedPage Today. MedPage Today – це медичний новинний сайт, який розташований у Нью-Йорку та орієнтований насамперед на медичних працівників. MedPage неодноразово отримував платинову нагороду за лідерство в галузі електронної охорони здоров’я в різних категоріях. Ознайомитися зі статтею можна за посиланням: https://www.medpagetoday.com/meetingcoverage/aaos/103446
 
Ми робимо все можливе заради перемоги!
Слава Україні!
 
Підготував член АО Травма Україна Парій Василь.
 
Навчальні плани, можливості стипендій, підвищення кваліфікації викладачів і багато іншого
Можливості фінансування, галузі досліджень, інструменти навчання і багато іншого
Поділіться своєю пристрастю, досліджуйте свої привілеї, розширте свою мережу та приєднуйтеся до спільноти AO Trauma

Залишайтеся на зв'язку !

Зв’яжіться з нами і станьте учасником AO Trauma Україна або підпишіться, щоб отримувати останні новини та оновлення